Hack Forums BALKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve hackere sa BALKANA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 POMOC !!! :(

Go down 
4 posters
AuthorMessage
alxz




Posts : 1
Join date : 2012-08-12
Age : 26

POMOC !!! :( Empty
PostSubject: POMOC !!! :(   POMOC !!! :( I_icon_minitimeSun Aug 12, 2012 2:27 am

Slucajno sam izbrisao jedan Ts3 recording , i sad ne znam kako da ga povratim ... pomozite pls Sad confused
Hvala unapred Neutral
Back to top Go down
DeJaN*<3MaJu




Posts : 1
Join date : 2012-08-26

POMOC !!! :( Empty
PostSubject: imam problem sa cs 1.6   POMOC !!! :( I_icon_minitimeSun Aug 26, 2012 11:11 am

Ljudi pozz imam jedan problem sa cs 1.6 . Instalirao sam windows 7 i ni sam mogao da igram na OpenGL

zatim sam instalirao Driver update za moju grraficku i htelo je . Posle par nedelja udjem ti ja u cs i da udjem na jedan server ocita one prve dve kockice napocetku i zablokira i tako na svaki server i protiv botova .. I brisao sve u vezi cs-a i i reinstalirao i sve i opet nista......

Hellp ... i add te me na fb Dejan Sreckovic Covek u zelenom odelu i mozete na skype dejan.sreckovic94 ja sam jedini sa tim skype Smile Slika CS Global Offansive...............Smile Hvala Unapred.
Back to top Go down
BosanacDelux




Posts : 1
Join date : 2013-03-21
Age : 26
Location : Bosna i Hercegovina

POMOC !!! :( Empty
PostSubject: Profil hakovan   POMOC !!! :( I_icon_minitimeThu Mar 21, 2013 6:48 pm

Potrebna mi je pomoc u prijateljice mi je hackovan prof i ona me zamolila da joj pomognem vratiti prof a posto ja zelim ispast "spasitelj" pred njenim ocima ( If u know what I mean ) treba mi vasa pomoc pod hitno. Dala mi je sve potrebne stvari e-mail bivsu sig+fru sve podatke za koje sam mislio da su bitni. Ako ko moze pomoci bio bih zahvalan. Hvala unaprijed
Back to top Go down
miks




Posts : 15
Join date : 2012-12-21
Age : 30

POMOC !!! :( Empty
PostSubject: Re: POMOC !!! :(   POMOC !!! :( I_icon_minitimeThu Mar 28, 2013 5:13 pm

@alxz

Uradi Backup.

@Dejane

Podesi na neke druge modove da vidiš dal' će ti raditi. (D3D naprimer). Redovno apdejtuj Javu i Flash, kao i drajvere za grafičku karticu.

@Bosanac

Poseti naš forum: http://elitehackersbalkan.roll.tv
Back to top Go down
http://elitehackersbalkan.roll.tv
Sponsored content





POMOC !!! :( Empty
PostSubject: Re: POMOC !!! :(   POMOC !!! :( I_icon_minitime

Back to top Go down
 
POMOC !!! :(
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Potrebna pomoc
» Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a
» pomoc oko hack ukradenog acc. i hack u AR igrici

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hack Forums BALKAN :: Kupovina & Ponude :: Ponude & Potraznje :: Ostalo-
Jump to: