Hack Forums BALKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve hackere sa BALKANA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a

Go down 
3 posters
AuthorMessage
element




Posts : 2
Join date : 2011-10-12

Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a Empty
PostSubject: Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a   Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a I_icon_minitimeWed Oct 12, 2011 11:41 am

ako neko na bilo koji nacin zna, kako da provalim sifru drugog korisnika na ytb.nek se odma javi.unaprijed hvala..
Back to top Go down
HexiDek




Posts : 1
Join date : 2011-10-09

Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a Empty
PostSubject: Re: Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a   Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a I_icon_minitimeThu Oct 13, 2011 6:40 pm

element wrote:
ako neko na bilo koji nacin zna, kako da provalim sifru drugog korisnika na ytb.nek se odma javi.unaprijed hvala..

Od tvog groznog tipkanja mislim da si htio napisati "Zna li itko hakirati Youtube account?"
Naravno nitko dosada nije nasao način jednostavnog hakiranja (sa server strane) da kliknes dva botuna na programu i dobiješ password....
Kad I kad ideš SQL ijection(hakiranje stranice - passworda nekog accounta) , mnogo je teže neko samo kliknit dva botuna i većina stranica je osigurano sa te strane hakiranja....

S time rečeno NE, ali možeš uvijek uvaliti "Cookiecather" ili "RAT" ili neki virus koji će sa klijent strane uzeti password i poslati ga k tebi.
Hvala na čitanju.
Back to top Go down
element




Posts : 2
Join date : 2011-10-12

Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a Empty
PostSubject: Re: Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a   Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a I_icon_minitimeFri Oct 14, 2011 11:45 am

HexiDek wrote:
element wrote:
ako neko na bilo koji nacin zna, kako da provalim sifru drugog korisnika na ytb.nek se odma javi.unaprijed hvala..

Od tvog groznog tipkanja mislim da si htio napisati "Zna li itko hakirati Youtube account?"
Naravno nitko dosada nije nasao način jednostavnog hakiranja (sa server strane) da kliknes dva botuna na programu i dobiješ password....
Kad I kad ideš SQL ijection(hakiranje stranice - passworda nekog accounta) , mnogo je teže neko samo kliknit dva botuna i većina stranica je osigurano sa te strane hakiranja....

S time rečeno NE, ali možeš uvijek uvaliti "Cookiecather" ili "RAT" ili neki virus koji će sa klijent strane uzeti password i poslati ga k tebi.
Hvala na čitanju.

Hah, od tvog lijepog pisanja mislim da si mi htio reci da ce teze ici, to hakovanje..HAHHAHA, vec sam hakovao account, na jednostavan nacin, ustvari sve je jednostavno kad se razumijes u to i kad imas program. Sve u svemu, hvala ti na informacijama.
Back to top Go down
Cenzarius




Posts : 5
Join date : 2012-08-24

Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a Empty
PostSubject: Re: Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a   Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a I_icon_minitimeFri Aug 24, 2012 10:33 am

element wrote:
HexiDek wrote:
element wrote:
ako neko na bilo koji nacin zna, kako da provalim sifru drugog korisnika na ytb.nek se odma javi.unaprijed hvala..

Od tvog groznog tipkanja mislim da si htio napisati "Zna li itko hakirati Youtube account?"
Naravno nitko dosada nije nasao način jednostavnog hakiranja (sa server strane) da kliknes dva botuna na programu i dobiješ password....
Kad I kad ideš SQL ijection(hakiranje stranice - passworda nekog accounta) , mnogo je teže neko samo kliknit dva botuna i većina stranica je osigurano sa te strane hakiranja....

S time rečeno NE, ali možeš uvijek uvaliti "Cookiecather" ili "RAT" ili neki virus koji će sa klijent strane uzeti password i poslati ga k tebi.
Hvala na čitanju.

Hah, od tvog lijepog pisanja mislim da si mi htio reci da ce teze ici, to hakovanje..HAHHAHA, vec sam hakovao account, na jednostavan nacin, ustvari sve je jednostavno kad se razumijes u to i kad imas program. Sve u svemu, hvala ti na informacijama.
Aha, znaci ti hakujes passworde youtube korisnika sa programom? Bas me zanima koji bruteforce koristis, sigurno brutus hahah. Ili si naucio RAT pa si sad zajeban. Fino ti je momak objasnio da nije izvodljiv sql injection kako bi dosao do database youtuba i uzeo password accounta kojeg zelis hackovati. Tako da morat ces ili rat ili social engineering.
Back to top Go down
Sponsored content





Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a Empty
PostSubject: Re: Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a   Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PSP 3004 FW 6.39 hakovanje
» IStealer 4.04
» Facebook Hacker v1.9
» POMOC !!! :(
» Potrebna pomoc

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hack Forums BALKAN :: HACKING :: Tutorijali-
Jump to: