Hack Forums BALKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve hackere sa BALKANA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tutorijal za facebook Phishing

Go down 
+4
HackBoy
sadaa
mrga
Juniorboy
8 posters
AuthorMessage
Juniorboy

Juniorboy


Posts : 5
Join date : 2010-07-01
Location : Croatia

Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitimeThu Jul 01, 2010 10:26 pm


--Evo da napravim Tutorial za phishing facebooka...
Nije tesko...samo slijedite moje korake..

1. Korak:
¤Prvo skinite Phisher.rar || Evo link za download: || http://www.mediafire.com/?gezjzfh0lfz ||

Kada skinete, Extractirajte sve, u mapi bi trebali imati 3 file-a :index.php, next.php, i noizy.txt.

2. Korak:
¤Pronadite neku host stranicu..koja god vam odgovara najbolje.
ja koristim || http://www.yourfreehosting.net/ || - jer je jednostavna, brza, i bez pogrijesaka
(jer neke hosting stranice ce vas banirati kada vide da koristite phishing).
¤Registrirajte se, idite na Control Panel, i uploadajte prethodno skinite file-ove.
ako ste dobro sve napravili, trebalo bi izgledati ovako: || http://postavi.com/hosted/0983f83acc79d69f43282a6d84c14502.jpg || \\Zanemarite ovo Hacked Site, to nije dio phishera, a neda se obrisati//

3. Korak:
¤Moramo prekriti link da bi bilo lakse nekome podvaliti foru. kliknite na index.php, trebala bi vas se otvoriti stranica
identicna facebook login stranici, ali kada netko upise podatke. vi cete automatski dobiti e-mail i pass. u noizy.txt,
i sve sto trebate je otici na yourfreehosting i klikniti na noizy.txt, ili kopirati link poveznice i napraviti si bookmark.
Dot.tk je po meni najbolje za koristiti: || http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en || slijedite upute.. upisite link od
index.php i rename-te je u npr. || www.fastfacebook.tk ||˙iako mislim da je ovo zauzeto. i podmetnite prijatelju na
foru..vaoo super novi face..brzi,bolji, novi chat...sta ja znam..i pokradite passworde Very Happy

NAPOMENA: Ja, Niti forum neodgovaramo za posljedice napravljene krađom facebook accounta. molimo ovo koristiti u "korisne i zlo nenamjenske svrhe" xD Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
mrga




Posts : 2
Join date : 2010-12-27

Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Re: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitimeMon Dec 27, 2010 2:02 am

ja sam ovo sve uradio i nece da snima adrese ..sve sam probao..ima li neka caka.pozdrav
Back to top Go down
sadaa




Posts : 1
Join date : 2011-01-06

Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Re: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 7:20 am

Ovako brate ja sam ovo sve napravio ali da vam kazem svima koji pravite ovo unapred nemojte da se mucite oko ovoga , ovo je bas providno zato negubite vreme necete provaliti ni 1 passw jer niko nije glop samo da vidite kako je jadno uradjeno a i momci iz pravog fb-a su napravili masinu koja ovo vidi da nije uredu tako da kada ocete da su ulog prvo vam pise ovo je vrsta varke i prevare ukucajte ovde vasu emali adresu da resetujete lozinu ako ste se ulogovali VEOMA JE PROVIDNO SAMO BIH GLOOP COVEKA NASEO NA OVO...... pozzz

Shocked Idea cheers Exclamation
Back to top Go down
HackBoy




Posts : 1
Join date : 2011-04-27

Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Re: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitimeWed Apr 27, 2011 6:25 pm

sadaa wrote:
Ovako brate ja sam ovo sve napravio ali da vam kazem svima koji pravite ovo unapred nemojte da se mucite oko ovoga , ovo je bas providno zato negubite vreme necete provaliti ni 1 passw jer niko nije glop samo da vidite kako je jadno uradjeno a i momci iz pravog fb-a su napravili masinu koja ovo vidi da nije uredu tako da kada ocete da su ulog prvo vam pise ovo je vrsta varke i prevare ukucajte ovde vasu emali adresu da resetujete lozinu ako ste se ulogovali VEOMA JE PROVIDNO SAMO BIH GLOOP COVEKA NASEO NA OVO...... pozzz

Shocked Idea cheers Exclamation
sry drug ali ja sam na ovom za 1 dan pokro 130 pwova
Back to top Go down
c.1

c.1


Posts : 16
Join date : 2011-06-05
Age : 34
Location : 0xF86B5A89

Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Re: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitimeSun Jun 05, 2011 4:01 pm

Juniorboy wrote:

--Evo da napravim Tutorial za phishing facebooka...
Nije tesko...samo slijedite moje korake..

1. Korak:
¤Prvo skinite Phisher.rar || Evo link za download: || http://www.mediafire.com/?gezjzfh0lfz ||

Kada skinete, Extractirajte sve, u mapi bi trebali imati 3 file-a :index.php, next.php, i noizy.txt.

2. Korak:
¤Pronadite neku host stranicu..koja god vam odgovara najbolje.
ja koristim || http://www.yourfreehosting.net/ || - jer je jednostavna, brza, i bez pogrijesaka
(jer neke hosting stranice ce vas banirati kada vide da koristite phishing).
¤Registrirajte se, idite na Control Panel, i uploadajte prethodno skinite file-ove.
ako ste dobro sve napravili, trebalo bi izgledati ovako: || http://postavi.com/hosted/0983f83acc79d69f43282a6d84c14502.jpg || \\Zanemarite ovo Hacked Site, to nije dio phishera, a neda se obrisati//

3. Korak:
¤Moramo prekriti link da bi bilo lakse nekome podvaliti foru. kliknite na index.php, trebala bi vas se otvoriti stranica
identicna facebook login stranici, ali kada netko upise podatke. vi cete automatski dobiti e-mail i pass. u noizy.txt,
i sve sto trebate je otici na yourfreehosting i klikniti na noizy.txt, ili kopirati link poveznice i napraviti si bookmark.
Dot.tk je po meni najbolje za koristiti: || http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en || slijedite upute.. upisite link od
index.php i rename-te je u npr. || www.fastfacebook.tk ||˙iako mislim da je ovo zauzeto. i podmetnite prijatelju na
foru..vaoo super novi face..brzi,bolji, novi chat...sta ja znam..i pokradite passworde Very Happy

NAPOMENA: Ja, Niti forum neodgovaramo za posljedice napravljene krađom facebook accounta. molimo ovo koristiti u "korisne i zlo nenamjenske svrhe" xD Twisted Evil Twisted Evil


daj mi molim te reci zasto ne funkcionira kako treba u Google Chrome-u u Windowsima 7 Ultimate 64-bit??? dal' je možda u browseru problem?
kad otvorim 'index.php' on mi normalno fukncionira međutim nakon upisivanja email-a i password-a kada kliknem na "Login" otvori mi se u istom prozoru source code file-a 'next.php' i to je to, doslovce dobijem samo source code na ekranu, i kad pogledam u datoteku 'noizy.txt' u njoj nema podataka koje sam ja upisivao u polja email i password.
Back to top Go down
FILIPOVIC




Posts : 1
Join date : 2011-11-27

Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Re: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitimeSun Nov 27, 2011 6:20 pm

Brate nije ti los tut ali je bolje tut da oni sami naprave a ne ti napravljen da im dajes Smile sad cu ja napisati jedan tut Very Happy
Back to top Go down
mrga




Posts : 2
Join date : 2010-12-27

Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Re: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitimeMon Dec 19, 2011 1:13 am

Filipovic mozes li ti napisati taj tut da vidimo kako to radi..pozz
Back to top Go down
Cape95




Posts : 2
Join date : 2012-01-26

Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Re: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 4:39 pm

MozE li mi neko dati free hosting da uploadujem na njega taj phiser Smile
Back to top Go down
Hekate




Posts : 1
Join date : 2012-07-01

Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Re: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitimeSun Jul 01, 2012 11:56 am

Mozda je paranoja, ali posto se prica o phishingu, koliko je pametno skidati cak i phishing.rar na svoj vlastiti komp? Very Happy Trip mi je da ni to nije bas pametna opcija. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Tutorijal za facebook Phishing Empty
PostSubject: Re: Tutorijal za facebook Phishing   Tutorijal za facebook Phishing I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Tutorijal za facebook Phishing
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Facebook Hacker v1.9
» Zaiteresovani hakeri, potrebna mi je asistenicija za facebook! BlackZero Hacker

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hack Forums BALKAN :: HACKING :: Phishing-
Jump to: