Hack Forums BALKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve hackere sa BALKANA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Potrebna pomoc

Go down 
2 posters
AuthorMessage
zlockobre1990




Posts : 2
Join date : 2013-05-19

Potrebna pomoc Empty
PostSubject: Potrebna pomoc   Potrebna pomoc I_icon_minitimeSun May 19, 2013 4:46 am

E ovako potrebna mi je pomoc tacnije ako nekog zna ili zna nekog hakera koji zna da hakuje chatove ili bilo kako da prezume objasnio bi detaljno kako i sta za detaljnije neka mi se javi, inace platio bi oko toga koliko je potrebno naravno pozdrav i ocekujem odgovor Smile
Back to top Go down
hahar




Posts : 6
Join date : 2013-05-24

Potrebna pomoc Empty
PostSubject: Re: Potrebna pomoc   Potrebna pomoc I_icon_minitimeFri May 24, 2013 8:09 pm

zlockobre1990 wrote:
E ovako potrebna mi je pomoc tacnije ako nekog zna ili zna nekog hakera koji zna da hakuje chatove ili bilo kako da prezume objasnio bi detaljno kako i sta za detaljnije neka mi se javi, inace platio bi oko toga koliko je potrebno naravno pozdrav i ocekujem odgovor Smile


jel mi mozes rec kakve chatove i na sto tocno mislis kad kazes da ih "preuzme",jel to da ti nabavi sifru i kor ime...jel ciljas na neke osobe koje ih koriste ili nasumicno hakiranje tih "chatova"?
Back to top Go down
zlockobre1990




Posts : 2
Join date : 2013-05-19

Potrebna pomoc Empty
PostSubject: Re: Potrebna pomoc   Potrebna pomoc I_icon_minitimeSat May 25, 2013 4:44 am

hahar wrote:
zlockobre1990 wrote:
E ovako potrebna mi je pomoc tacnije ako nekog zna ili zna nekog hakera koji zna da hakuje chatove ili bilo kako da prezume objasnio bi detaljno kako i sta za detaljnije neka mi se javi, inace platio bi oko toga koliko je potrebno naravno pozdrav i ocekujem odgovor Smile


jel mi mozes rec kakve chatove i na sto tocno mislis kad kazes da ih "preuzme",jel to da ti nabavi sifru i kor ime...jel ciljas na neke osobe koje ih koriste ili nasumicno hakiranje tih "chatova"?

ako si zainteresovan objasnicu ti sve detaljno da ne pisem sad ovde posalji mi poruku ovde da se dogovorimo:)
Back to top Go down
Sponsored content





Potrebna pomoc Empty
PostSubject: Re: Potrebna pomoc   Potrebna pomoc I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Potrebna pomoc
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zaiteresovani hakeri, potrebna mi je asistenicija za facebook! BlackZero Hacker
» POMOC !!! :(
» Pomoc Hitno: hakovanje ytb-a
» pomoc oko hack ukradenog acc. i hack u AR igrici

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hack Forums BALKAN :: HACKING :: Programi za HAKOVANJE-
Jump to: