Hack Forums BALKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve hackere sa BALKANA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 itko ? :((((

Go down 
2 posters
AuthorMessage
tomo1995




Posts : 1
Join date : 2012-05-11

itko ? :(((( Empty
PostSubject: itko ? :((((   itko ? :(((( I_icon_minitimeFri May 11, 2012 11:24 pm

Poštovani, Wink

Vec danima se mucim kako zaobici Survey-se na jednoj stranici da bi mogao skinuti password za zynga poker bot (r3tr0 verzija) sve sam probao,skinuo sam sve programe koje sam naso i po youtubeu i po forumima itd. provao sam cak i sa Hot spot shieldom ispunit survey-e i opet mi se ne otkljucavaju stvarno ne znam sto ciniti :/
Nadam se da je netko od vas malo bolje upucen od mene da prova snimiti to pa da napise password ode ili posalje pm bilo sto

Hvala vam unaprijed
Back to top Go down
hahar




Posts : 6
Join date : 2013-05-24

itko ? :(((( Empty
PostSubject: Re: itko ? :((((   itko ? :(((( I_icon_minitimeFri May 24, 2013 7:54 pm

tomo1995 wrote:
Poštovani, Wink

Vec danima se mucim kako zaobici Survey-se na jednoj stranici da bi mogao skinuti password za zynga poker bot (r3tr0 verzija) sve sam probao,skinuo sam sve programe koje sam naso i po youtubeu i po forumima itd. provao sam cak i sa Hot spot shieldom ispunit survey-e i opet mi se ne otkljucavaju stvarno ne znam sto ciniti :/
Nadam se da je netko od vas malo bolje upucen od mene da prova snimiti to pa da napise password ode ili posalje pm bilo sto

Hvala vam unaprijed


neces ga nikad zaobic...a i ti botovi ako rade dovest ce do blokiranog racuna
Back to top Go down
 
itko ? :((((
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hack Forums BALKAN :: Kupovina & Ponude :: Ponude & Potraznje :: Ostalo-
Jump to: