Hack Forums BALKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve hackere sa BALKANA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 DDoS Attack

Go down 
3 posters
AuthorMessage
xZero

xZero


Posts : 5
Join date : 2011-06-21
Age : 31
Location : $_SERVER

DDoS Attack Empty
PostSubject: DDoS Attack   DDoS Attack I_icon_minitimeTue Jun 21, 2011 7:11 pm

Distributed Denial-Of-Service (DDoS) attack



DDoS je slanje beskorisnih paketa/zahtjeva na udaljeni posluitelj, kojima je cilj zagusiti udaljeni posluzitelj/server.
STa se u biti dogadja?
Mi saljemo pakete na koje server odgovara, buduci da nemoze razlikovati korisne od zlonamjernih zahtjeva, sto vise paketa saljemo, na to vise zahtjeva server mora odgovoriti i njegovi se resursi zatrpavaju, tako da nakon sto ga totaln opteretimo, postaje nedostupan.
No mi sa jednim racunalom i nasom slabom internet vezom nemozemo uciniti nista jakom serveru, zato je potrebno mnogo vise racunala koja ce napadati udaljeni server.
Najuncikovitiji nacin za to je botnet ili mreza robova-zombi racunala.
Sva racunala koja mi zarazimo botnetom su od nasom kontrolom i mozemo ih koristiti za izvrsavanje napada i sakrivanje svog identiteta, cime opadaju sanse da vas se uhvati.

Back to top Go down
Cenzarius




Posts : 5
Join date : 2012-08-24

DDoS Attack Empty
PostSubject: Svaka cast   DDoS Attack I_icon_minitimeFri Aug 24, 2012 10:36 am

Evo konacno da sam i ja procitao topic od nekog ko zna nesto. Dobro objasnjeno ali sumljam da ce ikoji pocetnik biti u mogucnosti napraviti botnet i sakupljati botove xD.
Back to top Go down
hahar




Posts : 6
Join date : 2013-05-24

DDoS Attack Empty
PostSubject: Re: DDoS Attack   DDoS Attack I_icon_minitimeFri May 24, 2013 8:02 pm

Cenzarius wrote:
Evo konacno da sam i ja procitao topic od nekog ko zna nesto. Dobro objasnjeno ali sumljam da ce ikoji pocetnik biti u mogucnosti napraviti botnet i sakupljati botove xD.

pa to cak i nije toliko tesko uz pomoc dark cometa i nekog dobrog cryptera
Back to top Go down
Sponsored content





DDoS Attack Empty
PostSubject: Re: DDoS Attack   DDoS Attack I_icon_minitime

Back to top Go down
 
DDoS Attack
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DDos napadi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hack Forums BALKAN :: HACKING :: Tutorijali-
Jump to: